Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

MARİNA SOKAK LEZZETLERİ MENÜ
MENÜYÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image Responsive image

Tuzla Marina Yemek Yerleri

Eğlence, alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Viaport Marina, eğlenirken acıkanlar için en leziz duraklara ev sahipliği yapıyor. Tuzla Marina yemek yerleri arasında her damak tadına hitap eden lezzetler yer almakta olup kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği, tatlı ve kahve seçenekleri ile günün her öğünü için zengin bir menü seçeneği sunulmaktadır. Tuzla yemek yerleri, zengin ve lezzetli menü seçenekleri ile ziyaretçilerine ufak bir kararsız yaşatıyor olsa da Tuzla Viaport restoranlar arasında yapacağınız hiçbir seçimden pişman olmayacaksınız.

Lezzeti ile uzun yıllar öne çıkmış istanbul yemek mekanları, Viaport Tuzla Marina’da, eğlence severlere hizmet ediyor. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz harika bir günde, damaklarınızda harika bir tat bırakacak Viaport marina yemek seçimi yaparak eğlenceli gününüzü daha da keyiflendirebilirsiniz. Çocuk ve yetişkinler için oldukça zengin mekanlara ev sahipliği yapan Tuzla Marina’da, dilerseniz ailenizle güzel bir yemek yiyebilir ya da ailenizin minikleri doyasıya eğlenirken siz de kahvenizi içebilirsiniz.

Tuzla Marina Via Food

Her detayı düşünülmüş Viaport Tuzla’da, eğlenceye doyacağınız bir gün geçirirken aynı zamanda Tuzla Marina Via Food ile birbirinden özel lezzetlere ulaşabilmeniz mümkün. Anadolu yakası yemek mekanları arayışında olanlar için her türlü yiyecek ve içecek seçeneği sunan duraklar, Tuzla Marina mekanlar arasında sizlere sunuluyor. Tercih edeceğiniz öğüne göre Tuzla Marina Via Food sokaklarında en uygun yemek mekanına karar verebilir ve enerjinizi toplayabilirsiniz. Hamburger, pizza, döner gibi en sevilen lezzetlerin yanı sıra farklı cafe ve restoran tercihi yaparak daha geniş menü seçeneklerine ulaşabilmeniz mümkün.

Heyecan dolu aktiviteler sırasında enerjisini toplamak isteyen ziyaretçiler için güzel bir öğün olmazsa olmazlar arasındadır. Bu sebeple Tuzla Marina yemek yerleri, enerjinizi yerine getirecek ve eğlenceye ara vermeden devam edebilmenizi sağlayacak doyurucu lezzetler sunuyor. Yapacağınız doyurucu ve leziz bir yemek seçimi ardından çay, kahve ya da tatlı seçimi ile damaklarınızda harika bir tat bırakabilirsiniz. Alışveriş, eğlence ve heyecanın dorukta olduğu Tuzla Viaport yemek yerleri ile eğlencenize hız kesmeden devam edin.

VİA FOOD KAFE RESTAURANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / VİA FOOD

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yürüttüğümüz uyumluluk çalışmaları ile şirketimiz tarafından verisi işlenen tüm gerçek kişilerin, gerçek kişi müşterilerin ve tüzel kişi müşterilerin temsilcilerini belirlenebilir kılan her türlü veriyi sitemizde belirtilen politikalarla; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun; doğru ve gerektiğinde güncel; işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü; ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilerek; belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenmekte olduğunu tarafınıza bildiririz.

Veri sorumlusu sıfatını haiz şirketimizin; kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini engelleyip, kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önleyerek, kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirlerin alınmış olduğunu belirtmek isteriz.

Şirketimizin politikalarını ve aydınlatma metinlerini yan tarafta yer alan KVKK kılavuzumuzdan okuyabilirsiniz veya verilerinizle ilgili soru ve taleplerinizi ilgili kişi sıfatıyla tarafımıza iletebilmeniz adına "İlgili Kişi Başvuru Formunu" doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.

VİA FOOD KAFE RESTAURANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KVKK METİNLERİ VE BAŞVURU FORMU