Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Tuzla Marina Yemek Yerleri

Eğlence, alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Viaport Marina, eğlenirken acıkanlar için en leziz duraklara ev sahipliği yapıyor. Tuzla Marina yemek yerleri arasında her damak tadına hitap eden lezzetler yer almakta olup kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği, tatlı ve kahve seçenekleri ile günün her öğünü için zengin bir menü seçeneği sunulmaktadır. Tuzla yemek yerleri, zengin ve lezzetli menü seçenekleri ile ziyaretçilerine ufak bir kararsız yaşatıyor olsa da Tuzla Viaport restoranlar arasında yapacağınız hiçbir seçimden pişman olmayacaksınız.

Lezzeti ile uzun yıllar öne çıkmış istanbul yemek mekanları, Viaport Tuzla Marina’da, eğlence severlere hizmet ediyor. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz harika bir günde, damaklarınızda harika bir tat bırakacak Viaport marina yemek seçimi yaparak eğlenceli gününüzü daha da keyiflendirebilirsiniz. Çocuk ve yetişkinler için oldukça zengin mekanlara ev sahipliği yapan Tuzla Marina’da, dilerseniz ailenizle güzel bir yemek yiyebilir ya da ailenizin minikleri doyasıya eğlenirken siz de kahvenizi içebilirsiniz.

Tuzla Marina Via Food

Her detayı düşünülmüş Viaport Tuzla’da, eğlenceye doyacağınız bir gün geçirirken aynı zamanda Tuzla Marina Via Food ile birbirinden özel lezzetlere ulaşabilmeniz mümkün. Anadolu yakası yemek mekanları arayışında olanlar için her türlü yiyecek ve içecek seçeneği sunan duraklar, Tuzla Marina mekanlar arasında sizlere sunuluyor. Tercih edeceğiniz öğüne göre Tuzla Marina Via Food sokaklarında en uygun yemek mekanına karar verebilir ve enerjinizi toplayabilirsiniz. Hamburger, pizza, döner gibi en sevilen lezzetlerin yanı sıra farklı cafe ve restoran tercihi yaparak daha geniş menü seçeneklerine ulaşabilmeniz mümkün.

Heyecan dolu aktiviteler sırasında enerjisini toplamak isteyen ziyaretçiler için güzel bir öğün olmazsa olmazlar arasındadır. Bu sebeple Tuzla Marina yemek yerleri, enerjinizi yerine getirecek ve eğlenceye ara vermeden devam edebilmenizi sağlayacak doyurucu lezzetler sunuyor. Yapacağınız doyurucu ve leziz bir yemek seçimi ardından çay, kahve ya da tatlı seçimi ile damaklarınızda harika bir tat bırakabilirsiniz. Alışveriş, eğlence ve heyecanın dorukta olduğu Tuzla Viaport yemek yerleri ile eğlencenize hız kesmeden devam edin.