Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Vizyondakiler

Via Entertainment Sinemaları 5 salonda toplam 539 seyirci kapasitesi ile vizyonun en kaliteli yapımlarını misafirlerine sunuyor. 3D, Dolby Digital Ses Sistemi ve gümüş perdeleri ile sinema salon teknolojisinin en iyi bileşenlerini kullanan Via Entertainment Sinemaları 87 cm’lik koltuk mesafesiyle adeta ev konforunda film seyretme imkanı veriyor.

Not:En Konforlu Sinema Salonları

Sinemaseverler için gösterim alanlarının da ayrı bir önemi vardır. Birçok kişi, yeni çıkmış, vizyondaki filmler için ön rezervasyon ile bilet alarak gösterimi ilk izleyenlerden olmak ister. Bir diğer kesim ise filmi izlerken ses, görüntü teknolojisi ile kaliteli yapımı aynı şekilde yansıtacak salonlarda titiz davranır. İstanbul eğlence merkezi olarak çok farklı alanlarda hizmetini sürdüren Viaport Marina, sinemaseverleri de, özel ve kaliteli donanımındaki sinema salonlarında ağırlıyor. Vizyondakiler 2022 veya döneme göre güncellenir. Henüz gösterimi yeni başlayan ve merak edilen vizyondaki sinema filmleri, Tuzla ile sınırlı kalmayıp çevre ilçe ve hatta kentlerden bile sinemaseverleri buraya kadar getirebiliyor. Çünkü Viaport Marina’da yer alan salonlar konforlu koltuk tercihi ve koltuklarda arasındaki 87 cm’lik boşluk ile kesintisiz bir sinema keyfi sunmaktadır.

Sinema Salonu Donanımı

Sinema sektöründe değişen çekim teknolojisi ile birlikte bunların görüntülenme seçenekleri de değişmiştir. Son yıllarda oldukça beğenilen 3D, yani üç boyutlu gösterimler için özel gözlüklere ihtiyaç duyulur. Perdeye üç boyutlu görüntülemeye uygun olarak aktarmak için de ayrı bir mekanizma vardır. Viaport sinema vizyondakiler için, yapımların kalitesinden ödün vermeden perdeye aktarım sağlar. Salonlarda 3D gösterim ve bunun sağlanması adına projeksiyon perdesi olarak bilinen 3D gümüş perde vardır. Filmin duygusunu aktaran bir diğer önemli husus da elbette ses sistemidir. Bu konuda da Dolby Digital Ses Sistemi ile aksiyon, gerilim, müzikal, komedi hangi tarzda film olursa olsun, film keyfinizi bozmayacak, daha etkileyici bir hale getirecek deneyimi yaşayacaksınız.

Hızlı Bilet Satın Alma İşlemleri

Vizyondakiler, belirli bir süre dahilinde gösterimde kalır. Kimi filmlerde ön rezervasyon ile koltuklarını ayırtabilirsiniz. İstanbul vizyondaki filmler arayışınızda en merak ettiğiniz filmler için biletlerinizi online işlemlerle dakikalar içerisinde alabilirsiniz. İşlemler için tercih edebileceğiniz bilet satın alma yöntemleri;

  • Alışveriş merkezi içerisindeki sinema bölümündeki gişelerimizden temin edebilirsiniz.
  • Biletiva üzerinden “vizyondaki filmler istanbul” aramasıyla Viaport Marina’yı inceleyebilir ve burada yer alan seanslar bilgilerine göre işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Online ödeme ile biletlerinizi kısa sürede ayırmış olursunuz.

Özellikle sinema filmleri vizyondakiler ile kendi döneminde öne çıkar. Merakla beklenen seri filmlerin devamlarını, dünyaca ünlü bilim kurgu, animasyon gibi yüksek kalite yapımların biletleri aylar öncesinden tükenebilir. İstanbul’da, beklediğiniz filmleri en konforlu şekilde izlemek isterseniz Viaport Entertainment Sinemaları, 5 salonunda aynı anda toplam 539 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahiptir. En sevdiğiniz sinema vizyondakiler listesini kaçırmamak için biletlerinizi online olarak ayırtın.