Logo

İlk sen haberdar ol!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Genel Bilgi

Eğlencenin binbir türü !

Birbirinden eğlenceli 74 farklı oyun ünitesi bulunan aile eğlence merkezinde aynı anda 100’den fazla kişi oyun oynamanın tadını çıkartabiliyor.

Dünyanın en iyi üreticilerinin üretimi ödüllü oyun makineleri ve video simulasyon oyunlarından kazandığınız biletler ile WIN!WIN! mağazamızdan istediğiniz hediyeyi de kazanabilirsiniz.

Sınırları aşan eğlence imkanlarının sunulduğu Viaport Marina Tuzla Game Center, keyifli oyun araçları ile her yaştan insanın eğlence anlayışına hitap ediyor. ‘Ailece Eğlence’ anlayışı ile hazırlanan Viaport Marina Game Center, 74 farklı oyun ünitesine ev sahipliği yapıyor. Birbirinden eğlenceli 74 farklı oyun ünitesi sayesinde eğlence anlayışınıza uyan bir ünitede heyecan dolu keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Birbirinden farklı onlarca oyun ünitesinin yer aldığı salon, aynı anda 100 kişinin oyun oynayabilmesine imkan sunan bir kapasiteye sahiptir. Kendi alanında en başarılı ve donanımlı oyun salonlarından biri olan Game Center, salon içerisinde keyifli vakit geçirmeniz üzere tasarlanmıştır. Keyifli ve eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda ziyaretçi konforu göz önünde bulundurulmakla birlikte her detay düşünülmüş durumda.

Ödüllü Oyun Makineleri

Viaport Tuzla Marina’da yer alan Game Center, ziyaretçilerine en keyifli oyun deneyimini sunmak üzere hazırlanmıştır. Game Center içerisinde yer alan oyun üniteleri, dünyanın en iyi oyun ünitesi üreticilerinin üretimidir. Kesintisiz ve hatasız çalışma sistemleri sayesinde oyun keyfiniz bölünmeden istediğiniz oyunda başarılar yakalayabilmenizi sağlar.

Genel olarak oyun üniteleri, farklı içeriği ve zorluk seviyeleri ile el becerilerinizi, yeteneklerinizi ve nişan kabiliyetinizi değerlendirebileceğiniz zorluk seviyelerine sahiptir. Işık ve ses sistemleri ile artan her skorda sizi tatmin etmekte ve eğlencenizi katlamaktadır.

Oyun ünitesi temel prensibinde becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak oyun hedeflerini tamamlamanız yer almaktadır. Tek kişilik oyunların yanı sıra çoklu oyun turnuvaları düzenleyerek oyun heyecanını artırabilir, keyifli zamanlar yaratabilirsiniz.

Ödüllü oyun makineleri sistemleri aynı zamanda bilet kazanma imkanı sunmaktadır. Oyun makineleri ya da video oyun simülasyonlarından bilet kazanabilir, kazandığınız biletlerinizi Viaport WinWin mağazasında kullanabilirsiniz. Kazandığınız biletin değerinde bir hediye kazanma şansınız bulunmakta olup oyunlarınızda elde ettiğiniz başarıları güzel bir ödüle dönüştürebilir, Viaport Entertainment dünyasında eğlenceye doyabilirsiniz.