Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Ücretler

Bowling Fiyatları

Eğlenceye doyacağınız Viaport Marina bowling salonunda sizi harika bir gün bekliyor. Özel tasarlanmış bowling alanında ister ailenizle isterseniz arkadaşlarınızla unutulmaz bir bowling deneyimi yaşayabilirsiniz. Bowling fiyatları ne kadar? araştırması yapanlar için fiyatlar öğrenci ve yetişkin olarak ayrılmakta olup Viaport bowling fiyatları;

  • Tam 199 TL
  • Öğrenci 159 TL
  • 4-12 Yaş 119 TL

Rekabetin ve eğlencenin bir arada olduğu ViaSea Bowling Salonu, 10 hatlı ferah bowling alanının yanı sıra yeme-içme ve eğlence seçeneklerini bir arada sunuyor. Viaport Marina bowling fiyatları kapsamında satın alacağınız eğlence kartınızla doyasıya eğlenceye başlayabilir, size sunulan ayrıcalıklardan yararlanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Salonda geçireceğiniz süreye göre Bowling saat ücreti verebilir ve her saati dolu dolu geçen bir eğlenceye adım atabilirsiniz.

ViaSea Bowling Salonu

Özel tasarlanan Switch bowling ekipman ve oturma alanları ile göze hitap eden salon, aynı zamanda donanımlı içeriği ile her beklentiye ve ihtiyaca cevap verebiliyor. 10 hatlı bowling alanına ek olarak müzik, eğlence, rekabet ve kişisel ihtiyaçlar için gerekli tüm alanlar ViaSea içerisinde sizlere sunuluyor. Tuzla İstanbul dışında birçok kentten ve ülkeden ziyaretçiyi ağırlayan Viaport Tuzla Marina’da daha önce keşfetmediğiniz bir bowling deneyimi sizleri bekliyor.

10 hatlı bowling alanının 4 hattında çocuk kalkan sistemi mevcut olup ailece vakit geçirmek isteyenler için güvenilir bir oyun imkanı sağlanmaktadır. Modern tasarımı ve ışıklandırma sistemleri ile kaliteli vakit geçirmeniz için her detay düşünülmüş durumda. Özellikle hafta sonu için alternatif bir etkinlik arayanlar, ViaSea Bowling Salonu ile keyifli bir rekabete adım atabilir.