HAKKIMIZDA


Viaport Marina Tuzla

Teknenizin Keyfini Sezonluk Değil 12 Ay Yaşayın Viaport Marina, Via Grup tarafından 2015 Mayıs’ta hayata geçirilen konfor ve lüksün bir arada sunulduğu Türkiye’nin en güvenilir marinalarından biridir.

İstanbul’un denizcilik üssü Tuzla’da, 5 çıpa sahibi ve dünya standartlarında 1163 bağlama kapasitesine sahip Viaport Marina, üstün hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden siz değerli misafirlerine, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunmaktadır. Öyle ki, en yeni teknoloji marina ekipmanları ile donatılmış yat limanı olarak Viaport Marina, 2017 yılı Uluslararası Denizcilik Başarı Ödülleri tarafından Altın Çıpa Ödülü’ne layık görüldü.

Viaport Marina özel tasarımı ve coğrafi konumu avantajıyla en olumsuz hava koşullarında dahi Türkiye’nin en korunaklı bölgesindedir. Bu sayede teknenizi gözünüz arkada kalmayacak rahatlıkta 12 ay boyunca bağlayabilirsiniz. Ilıman bir iklim kuşağının hakim olduğu Tuzla Viaport Marina ülkemizin kuzeyinde, güney konforu sağlamaktadır. Tekne diziliminde komşu teknelerin kolay manevra yapabilmesini sağlamak amacıyla tekneler boyut ve türüne göre konumlandırılmaktadır.

Viaport Marina; İstanbul’un Asya yakasında Tuzla’da kentin sanayi ve tersane bölgesinin kalbinde ve İstanbul’un en eğlenceli açık hava çarşısı ile bütünleşmiştir. Açık hava mimarisi ve ferah alışveriş caddeleriyle güvenli alışverişin; Aslan Park ve ViaSea Akvaryum ile keşfedilmemiş dünyaların; Korsan Adası Temapark, Marina Aquapark ve Eğlence Merkezi ile mutluluğun kapılarını ardına kadar açan Tuzla Viaport Marina, sizlere benzersiz alışveriş deneyimi sunmaktadır. İstanbul’un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla Viaport Marina sosyal yaşamın merkezi konumundadır.

Marinada konuşlu Türkiye’nin ilk deniz üstü oteli olan “Crowne Plaza İstanbul Tuzla Viaport Marina Hotel”; özgün ve modern tasarımı, teknolojik ve yenilikçi standartları ile hem iş hem de gezi amaçlı seyahat eden konuklarına ve marina müşterilerine kusursuz ağırlama hizmeti sunmasının yanı sıra konforlu bir konaklama imkanı da sağlamaktadır.

Tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bulaşıkhane, bebek bakım odası, duş, tuvalet(engelli dahil) gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile Viaport Marina’da konforunuz için gerekli bütün imkanlar bulunmaktadır.

Viaport Marina bünyesinde yer alan Anchor Sigorta Acentesi, yat/tekne sigortası başta olmak üzere diğer tüm bireysel (konut, kasko, trafik, ferdi kaza, sağlık sigortası vb.) sigorta ürünlerini satın alma imkanı sağlanırken, danışmanlık hizmeti de vermektedir.

İhtiyacınıza özel tüm ayrıntılar ve lüksün konforla birleştiği tüm detaylar; profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla Tuzla Viaport Marina’da sizleri beklemektedir. Marinada konakladığınız sürece yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • 7 gün 24 saat profesyonel ve güler yüzlü palamar hizmeti sunulmaktadır.
 • Parmak okuma sistemi ile girilen ve kartla çıkış yapılabilen yüksek güvenlikli ponton ve marina girişi bulunmaktadır.
 • 75 ton ve 300 ton travel lift hizmeti sunulmaktadır.
 • Tekne sahiplerine özel İstanbul’un en geniş kapasiteli ücretsiz otopark imkanı bulunmaktadır.
 • Yüksek hızlı sınırsız kişiye özel wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Hijyen koşullarında duş ve WC bulunmaktadır.
 • Engelli misafirler için duş-WC bulunmaktadır. (Engelli Dostu Marina),
 • Çamaşırhane ve bulaşıkhane bulunmaktadır.
 • Hipermarketten tekneye sipariş servis imkanı bulunmaktadır.
 • Mavi Kart Atık Alım İstasyonu, bulunmaktadır.
 • Deniz Suyu Sirkülasyon Sistemi, bulunmaktadır.
 • Havaalanına yaklaşık 15 Km. mesafededir.
 • Adalara denizden yaklaşık 5-7 mil mesafededir.
 • Tuzla Liman Başkanlığı yaklaşık 4 Km. mesafededir.
 • Türkiye’nin öncü gurme lezzetlerine ve markalarına ev sahipliği yapmaktadır.

 • Temiz deniziyle gürültüden uzak ve huzurun adresiniz; Alışveriş, eğlence ve profesyonel teknik servis ağının merkezi yeni rotanız; Yeni eviniz Tuzla Viaport Marina’ya Hoş geldiniz.

  Viaport imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

  Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

  Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.