Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Ücretler

Fiyat bilgisini aşağıda görebilirsiniz.Biletinizi satın almak için aşağıda satın alma butonunu kullanabilirsiniz.

ÜCRETLER

Tam

Öğrenci

139.00 TL

89.00 TL

Via Entertainment Sinemaları 5 salonda toplam 539 seyirci kapasitesi ile vizyonun en kaliteli yapımlarını misafirlerine sunuyor. 3D, Dolby Digital Ses Sistemi ve gümüş perdeleri ile sinema salon teknolojisinin en iyi bileşenlerini kullanan Via Entertainment Sinemaları 87 cm’lik koltuk mesafesiyle adeta ev konforunda film seyretme imkanı veriyor.

Not:
Sinema Bilet Fiyatları

Sahip olduğu sinema ses ve görüntü altyapısıyla sinemaseverlere film keyfini en konforlu şekilde yaşatan Via Entertainment Sinemaları, eğlenceyi kesintisiz sunmayı her anlamda gerçekleştiriyor. Film bileti almak isteyenlerin istedikleri her kanaldan ulaşabilecekleri gişelerimizden en avantajlı sinema bilet fiyatları talep edilebilir. 5 salon ve toplamda 539 kişilik kapasitesiyle çok profesyonel bir hizmeti sunan ViaPort’ta sinema bilet fiyatları öğrenci ve tam olmak üzere iki farklı kategoridedir. Tercih edilen filmin kategorisine bağlı olarak sinema ücretleri değişiklik gösterebilir. Kimi 3D animasyon filmlerinde kullanılan sistem ve yardımcı aksesuarlar dolayısıyla farklı bir sinema fiyatları görülebilir. Sinema bilet fiyatları 2022 olarak sitede sürekli güncellemeler yapılmaktadır.

Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Sinemaseverler için iyi bir salon bulmak ve en sevdiği filmlere yer ayırmak kimi zaman zor olabiliyor. Bu talepleri en iyi şekilde karşılayan Via Entertainment Sinemaları’nda sinema salonları, seanslar öncesi bekleme salonları, yeme-içme hizmeti, ses ve görüntü sistemleri gibi her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Filmin başından sonuna kadar konforunuz hiç bozulmadan keyfini yaşayacağınız salonlardan ayırmak için viaport sinema ücretleri hakkında bilgiyi sitemizden elde edebilirsiniz. Sinema biletleri ne kadar veya biletleri nasıl temin edebilirim sorularınızda da tam ve öğrenci olmak üzere iki farklı bilet kategorisi vardır. Bu biletleri isterseniz AVM içerisindeki gişelerimizden alabilir, dilerseniz de biletiva aracılığıyla online olarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vizyona girmesi merakla beklenen filmlerin biletleri genelde erkenden tükenebilir. Bu yüzden online olarak alınacak biletler ile hem koltuk seçimi yapabilir hem de biletinizi günler öncesinden ayırtmış olabilirsiniz.

Sinema Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Viaport sinema bilet fiyatları için iki farklı kategoride ücretlendirme bulunur. Öğrenimi devam eden öğrenciler ile tam kategorisi, farklı fiyatlarla satışa çıkarılır. Ancak bu fiyatlar kimi filmlerin kategori ve altyapısıyla birlikte değişebilmektedir. Bunun dışında genel olarak sinema bileti fiyatları sitemizde yer aldığı gibidir. Eğer gerek duyarsanız telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek 2022 sinema bilet fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Viaport sinema fiyat politikasında da müşterilerini en ayrıcalıklı avantajlarla ağırlamaktadır.