Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Etkinlikler

Tek kişi ya da çoklu kişi ile oynanabilen, birçok kişinin de sevdiği bowling için Viaport Marina’da her detayın düşünüldüğü bir alana sahip olabilirsiniz. Bowling sporunun kendisi her anlamda özelleştirilmiştir. Atışlarda kullanılan top, oyun hattı dizaynı ve oyun hattının sonundaki kukalar, bu spora özel dizayn edilir. Efor sarfedilen bir spordur. Salonlarda oyuncuların rahatlığına yönelik alanlar da vardır. Oyun hatlarının hemen arkasında oturma koltukları ve yemek masaları bulunur. Via ViaSea Bowling Salonu bu anlamda eğlence ve keyif odaklı bir imkan sunmaktadır.

Bowling salonu 10 hattan oluşur. Ailelerin çocuklarıyla birlikte güvenle oynaması için de 4 hatta özel olarak çocuk kalkan sistemi kurulmuştur. Arkadaşlarınızla, aileniz ile veya iş yeri için düzenlenen özel etkinliklerde rezervasyonunuzu öncesinden yaptırabilirsiniz.

Bowling Etkinlikleri

Bowling oyununda ister tekli, iki kişi ya da grup oyunları oynanabilir. Birçok kişi arkadaş grubuyla birlikte bu oyunu oynamayı tercih eder. Keyifli bir rekabetin sergilendiği oyunda dizayn edilen salonun kalitesi de buna etki edebilir. Viaport tuzla marina bowling olarak da ışıklandırma sistemi, oturma koltukları, içecek ve yemek servisi, koruyucu ekipmanlar, müzik sistemi vb. daha birçok detay düşünülmüştür.

Bowling etkinlikleri olarak isterseniz iş yerinizde çalışanlar arasında düzenlenen programlara bowlingi ekleyebilirsiniz. İstanbul bowling arayışınızda Viaport Marina, size grup etkinliklerinizde kaliteli ve eğlenceli bir bowling deneyimi sunar.

Ailenizle birlikte iyi bir haftasonu etkinliği isterseniz de 4 hatta bulunan özel çocuk koruma kalkanı sistemi sayesinde güvenle eğlencenize devam edebilirsiniz. Eğlence kartınızı temin ettikten sonra oyun keyfinize hemen başlayabilirsiniz. Turnuva veya haftasonu etkinlikleriniz öncesinde rezervasyonunuzu da oluşturabilirsiniz.