Logo

İlk sen haberdar oll!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Bilet almak istediğiniz işletmeyi seçiniz
{[{p.name}]}
{[{p.name}]}

Genel Bilgi

ViaKids Softplay: Çocukların Renkli Dünyası

Çocuklar için eğlence ve macera demek, ViaKids Softplay'in kapılarını aralamak demek! ViaKids Softplay, çocukların heyecan dolu anlar yaşayacakları, keşiflerle dolu bir dünyadır.

Çocukların hayal dünyasını canlandıran, eğlencenin ve güvenliğin buluştuğu ViaKids Softplay, aileler için mutluluk dolu anların yeni adresi konumundadır.

Burada çocuklar, oyunlarla dolu bir dünyada güvenle vakit geçirirken, ebeveynler de koşuşturmacanın ortasında bir mola vererek nefes alabilmektedirler.

Tünel kaydıraklar, labirentler, trambolinler ve daha fazlasıyla dolu olan ViaKids Softplay, çocuklara enerjilerini atacakları, sınırsız macera fırsatları sunmaktadır.

Burası, çocukların zamanın nasıl geçtiğini anlamadan mutluluk dolu anlara şahitlik edecekleri bi’ dünya eğlence dolu bir mekandır.

ViaKids Softplay, çocukları hareket etmeye teşvik ederken onlara eğlenceli bir ortamdır.

Öyle ki, çocuklar hem fiziksel olarak aktif olurken hem de eğlencenin tadını çıkarmaktadır.

Neden ViaKids Softplay?

 • Güvenli Oyun Alanları:

  Viakids Softplay, çocuklarınızın keyifli vakit geçirebilmesi için özenle tasarlanmış, güvenli oyun alanlarına sahiptir.

 • Ebeveyn Dostu Ortam:

  Ebeveynler için rahat bir dinlenme noktası; ViaKids Softplay’de, çocuklarınız güven içinde oynarken kendinize zaman ayırabilirsiniz.

  Ebeveynler içinse rahat bir bekleme alanı ve kafe, çocuklarının güvende ve mutlu olduklarını görebilecekleri bir ortam sunan Viakids Softplay, çocuklarınızın eğlencesini ve gelişimini ön planda tutarken sizin de rahatlayabileceğiniz bir noktadır.

 • Eğitici ve Eğlenceli Aktiviteler:

  Oyunlar aracılığıyla çocukların gelişimine katkı sağlayan etkileyici aktiviteler ViasKids Softplay’de siz ve çocuklarınızı beklemektedir.

  ViaKids Softplay, çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına ve diğer çocuklarla etkileşimde bulunarak sosyal becerilerini geliştirmelerine olanak tanımakta, yeni arkadaşlıkların ve harika oyunların başladığı bir yerdir.

Neler Sunuyoruz?

ViaKids Softplay, çocukların enerjilerini atabileceği, hayal güçlerini geliştirebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği bir atmosfer sunmaktadır.

Renkli oyun alanları, yaratıcı etkinlikler ve her yaştan çocuğa uygun oyunlarla dolu bir deneyim vaat etmektedir.

Uzman eğitmen kadrosuyla Viakids Softplay çocuğunuzun güvenli ellerde eğlenebileceği imkanlar sunmaktadır.

Kolay Ulaşım

ViaKids Softplay, Viaport Marina Eğlence Meydanı'nda kolayca ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Çocuklarınızın hem eğlenmelerini hem de gelişimlerini destekleyen ViaKids Softplay ile çocuklarınızın keşif dolu dünyasını birlikte keşfedelim!

Ziyaret Edin, Eğlenceye Katılın!

Sizi ve ailenizi, ViaKids Softplay'in renkli dünyasına bekliyoruz. Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan birbirinden özel aktivitelerle dolu bu mekân, aileniz için unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı olacaktır.