HAKKIMIZDA

Viaport Marina, Via Properties tarafından 2015 Mayıs’ta hayata geçirilmiş Türkiye’nin en güvenilir, en konforlu ve en lüks marinalarından biridir.

İstanbul’un en yeni marinası olan, 5 çıpa sahibi, dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip Viaport Marina’da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunmaktayız. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina’da gözünüz arkada kalmayacak. Viaport Marina’da tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bebek bakım odası ve engelli tuvaletleri gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile konforunuz için gerekli bütün imkânlar bulunuyor.

75 ve 300 ton hareketli liftler ile 30.000m² kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneniz ile ilgili tüm bakım onarım işlemlerini yaptırabilecek, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanabileceksiniz.

Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve dünyanın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetinize sunuluyor. İstanbul’un denizle buluştuğu en güze noktası Tuzla, Viaport Marina ile artık sosyal yaşamın merkezi haline geliyor.

Viaport imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.