Hakkımızda | Kurumsal | Viaport Marina

HAKKIMIZDA


Viaport Marina Tuzla

Teknenizin Keyfini Sezonluk Değil 12 Ay Yaşayın Viaport Marina, Via Grup tarafından 2015 Mayıs’ta hayata geçirilen konfor ve lüksün bir arada sunulduğu Türkiye’nin en güvenilir marinalarından biridir.

İstanbul’un denizcilik üssü Tuzla’da, 5 çıpa sahibi ve dünya standartlarında 1163 bağlama kapasitesine sahip Viaport Marina, üstün hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden siz değerli misafirlerine, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunmaktadır. Öyle ki, en yeni teknoloji marina ekipmanları ile donatılmış yat limanı olarak Viaport Marina, 2017 yılı Uluslararası Denizcilik Başarı Ödülleri tarafından Altın Çıpa Ödülü’ne layık görüldü.

Viaport Marina özel tasarımı ve coğrafi konumu avantajıyla en olumsuz hava koşullarında dahi Türkiye’nin en korunaklı bölgesindedir. Bu sayede teknenizi gözünüz arkada kalmayacak rahatlıkta 12 ay boyunca bağlayabilirsiniz. Ilıman bir iklim kuşağının hakim olduğu Tuzla Viaport Marina ülkemizin kuzeyinde, güney konforu sağlamaktadır. Tekne diziliminde komşu teknelerin kolay manevra yapabilmesini sağlamak amacıyla tekneler boyut ve türüne göre konumlandırılmaktadır.

Viaport Marina; İstanbul’un Asya yakasında Tuzla’da kentin sanayi ve tersane bölgesinin kalbinde ve İstanbul’un en eğlenceli açık hava çarşısı ile bütünleşmiştir. Açık hava mimarisi ve ferah alışveriş caddeleriyle güvenli alışverişin; Aslan Park ve ViaSea Akvaryum ile keşfedilmemiş dünyaların; Korsan Adası Temapark, Marina Aquapark ve Eğlence Merkezi ile mutluluğun kapılarını ardına kadar açan Tuzla Viaport Marina, sizlere benzersiz alışveriş deneyimi sunmaktadır. İstanbul’un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla Viaport Marina sosyal yaşamın merkezi konumundadır.

Marinada konuşlu Türkiye’nin ilk deniz üstü oteli olan “Crowne Plaza İstanbul Tuzla Viaport Marina Hotel”; özgün ve modern tasarımı, teknolojik ve yenilikçi standartları ile hem iş hem de gezi amaçlı seyahat eden konuklarına ve marina müşterilerine kusursuz ağırlama hizmeti sunmasının yanı sıra konforlu bir konaklama imkanı da sağlamaktadır.

Tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bulaşıkhane, bebek bakım odası, duş, tuvalet(engelli dahil) gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile Viaport Marina’da konforunuz için gerekli bütün imkanlar bulunmaktadır.

Viaport Marina bünyesinde yer alan Anchor Sigorta Acentesi, yat/tekne sigortası başta olmak üzere diğer tüm bireysel (konut, kasko, trafik, ferdi kaza, sağlık sigortası vb.) sigorta ürünlerini satın alma imkanı sağlanırken, danışmanlık hizmeti de vermektedir.

İhtiyacınıza özel tüm ayrıntılar ve lüksün konforla birleştiği tüm detaylar; profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla Tuzla Viaport Marina’da sizleri beklemektedir. Marinada konakladığınız sürece yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • 7 gün 24 saat profesyonel ve güler yüzlü palamar hizmeti sunulmaktadır.
 • Parmak okuma sistemi ile girilen ve kartla çıkış yapılabilen yüksek güvenlikli ponton ve marina girişi bulunmaktadır.
 • 75 ton ve 300 ton travel lift hizmeti sunulmaktadır.
 • Tekne sahiplerine özel İstanbul’un en geniş kapasiteli ücretsiz otopark imkanı bulunmaktadır.
 • Yüksek hızlı sınırsız kişiye özel wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Hijyen koşullarında duş ve WC bulunmaktadır.
 • Engelli misafirler için duş-WC bulunmaktadır. (Engelli Dostu Marina),
 • Çamaşırhane ve bulaşıkhane bulunmaktadır.
 • Hipermarketten tekneye sipariş servis imkanı bulunmaktadır.
 • Mavi Kart Atık Alım İstasyonu, bulunmaktadır.
 • Deniz Suyu Sirkülasyon Sistemi, bulunmaktadır.
 • Havaalanına yaklaşık 15 Km. mesafededir.
 • Adalara denizden yaklaşık 5-7 mil mesafededir.
 • Tuzla Liman Başkanlığı yaklaşık 4 Km. mesafededir.
 • Türkiye’nin öncü gurme lezzetlerine ve markalarına ev sahipliği yapmaktadır.

 • Temiz deniziyle gürültüden uzak ve huzurun adresiniz; Alışveriş, eğlence ve profesyonel teknik servis ağının merkezi yeni rotanız; Yeni eviniz Tuzla Viaport Marina’ya Hoş geldiniz.

  Viaport imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

  Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...


  Kvk metni
  KVK Metni'ni Oku !
  X Kapat


  Nature

  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MARİNA HİZMETLERİ AYDINLATMA METNİ

  Sayın Tekne Sahipleri, Donatanlar, Kaptanlar, Tekne Ortakları, Tekne Sorumluları ve Tekne Ziyaretçileri ve Ziyaretçilerimiz; Viaport Marina Tuzla deneyiminiz sırasında bizler tarafından işlenecek kişisel verilerinize ilişkin olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun) uyarınca “Veri Sorumlusu” sıfatıyla Via Marina Yapım ve Yönetim A.Ş. (Viaport Marina) olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Aydınlatma yükümlülüğümüz kapsamında sizlere; işlediğimiz kişisel verilerinizi, bu verilerinizi hangi işleme amaçları kapsamında işlediğimizi, kimlere ve hangi amaçlarla aktarılabileceğimizi, verilerinizi hangi yollarla ve hukuki sebeplerle topladığımızı ve kanun kapsamında hangi haklara sahip olduğunuzu bildirmek isteriz.

  1. Kişisel verilerinizi işleme amaçlarımız ve işlenecek kişisel verileriniz nedir?
  Kimlik, İletişim, Görsel ve İşitsel Kayıtlar gibi kişisel verileriniz; marina içi erişim yetkilerinin yürütülmesi, marinamız iş faaliyetlerinin yürütülmesi ve denetimi, müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin yürütülmesi, sizlere verdiğimiz hizmetlerin satış süreçlerinin yürütülmesi, sizlerle kurulan sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, fiziksel mekan güvenliğinin temini, iş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin yürütülmesi gibi işleme amaçları doğrultusunda işlenmektedir. Fiziksel Mekan Güvenliği gibi kişisel verileriniz; kanunlarda açıkça öngörülmesi, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünün yerine getirilmesi amaçları doğrultusunda işlenmektedir.

  2. Kişisel verilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi nedir?
  Kişisel verileriniz, Kanun’da ve 2634 sayılı Turizmi Teşvik Kanunu'nun 37'nci maddesinin (a) fıkrasının 4 numaralı bendi uyarınca düzenlenen Yat Turizmi Yönetmeliği’nde belirtilen ve Viaport Marina İşletme Yönetmeliği kapsamında çizilmiş sınırlar ile veri işleme şartlarına uygun olarak özellikle yatlara ve yatçılara hizmet vermek amacı ile yapılan marina hizmet sözleşmeleri, rezervasyon formları aracılığı ile ve sözleşmeden kaynaklı karşılıklı edimlerin ifa edilmesi kapsamında mail order formları, virman yazıları, yetki belgeleri, tekne sorumlusu bildirme belgesi, tekne ortak belgesi, kart teslim formu gibi yollarla sizlerden yazılı veya elektronik olarak ve nadiren sair iletişim yolları vasıtasıyla, temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, bir hakkın tesisi veya kullanılması için zorunlu olması, kanunlarda açıkça öngörülmesi, sözleşme kurulması ve ifası, veri sorumlusunun hukuki yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, veri sorumlusunun meşru menfaati sebebi ile toplanmaktadır.

  3. Kişisel verilerinizi kimlere ve hangi amaçla aktarabiliriz?
  Kişisel verileriniz; KVKK’nın 8 ve 9 uncu maddelerinde belirtilen kişisel verilerin aktarılması hükümleri çerçevesinde; kanundan kaynaklı yükümlülüklerin yerine getirilmesi, iş faaliyetlerinin yürütülebilmesi ve sözleşmelerin kurulabilmesi, sizlere daha iyi hizmet verilebilmesi için satış ve pazarlama çalışmalarının yürütülebilmesi amacıyla, hissedar/ortaklara, hissedar/ortakların sahibi bulunduğu diğer grup şirketlerine, tedarikçilere, iş ortaklarına, hukuk operasyonlarının yürütülebilmesi için ise, hukuken yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile adli ve idari mercilere aktarılabilecektir.


  4. Haklarınız nelerdir?
  Tarafımızca işlenen kişisel verilerinize ilişkin olarak her zaman Kanun’un 11.maddesinde yer alan haklarınız kapsamında tarafımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı aşağıda belirtilen adrese yazılı başvuru yaparak veya www.viaportmarina.com.tr internet sitemizde yer alan Başvuru Formu’nu, formda yer verilen usule uygun olarak doldurmak suretiyle e- posta yoluyla iletebilirsiniz.(İlgili talebin Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de yer alan şartlara uygun olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.) Yazılı başvuru adresi: Cami Mah. Balıkçılar Sokak U Blok 20 U D:226 34940 Tuzla/İstanbul E- Posta: viaportmarina@viaportmarina.com

  Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.