HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bir aile şirketi olarak 1953 yılında Ankara’da kurulan Bayraktar İnşaat, bugüne kadar Türkiye genelinde 100'ü aşkın projeye imza atmıştır. 1996 yılında Bayraktar Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. olarak kurumsal bir yapıya geçmiştir. Kurulduğu günden bugüne, edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Bayraktar'ın başarısının altında; verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır.
 
Bu prensiplerle 2008 yılında VIA Geliştirme & Yönetim çatısı oluşturulmuştur. Enerjiden inşaata, gayrimenkul yönetiminden perakende ve alışveriş merkezleri yönetimine, turizmden sağlık kulübü işletmeciliğine kadar birçok alanda faaliyet gösteren VIADMC; hem ülke genelinde beğeni toplayan birçok projesinin, hem de ortak girişim anlayışıyla üretilen karma projelerinin yönetiminde aktif bir şekilde rol almaktadır.
 
Hayata geçen her projenin başarısına bakıldığında “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının, profesyonel iş anlayışıyla, başarılı süreç yönetiminin, kusursuz birleşimi gözlemlenmektedir. VIADMC; Crowne Plaza Istanbul Asia, Viaport Houses & Suites ve Viaport Alışveriş Merkezi'ni barındıran Viaport Istanbul Asia projesi ile Türkiye'nin en değerli üç yatırımı arasındadır.
 
VIALAND ve Viaport Venezia gibi büyük çapta deneyim ve iş gücü gerektiren projeleriyle önemli yükleri taşıyan VIADMC; MAC Enerji ile de enerji sektöründe varlığını sürdürmektedir.